Logo

pumpa na hidrulikata ventilator

Број на оглас: 2844699 | Објавен на: 26.06.2019, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam pumpa na hudrulikata ventilator italjanska pumpa moze da se vide i proba vo sekoe vreme tel za kontakt na :071-491-070. spaso,

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 oliver trajkov

Потврден огласувач