Logo

Alcatel Pixi 4 (5")

Број на оглас: 2844878 | Објавен на: 16.08.2018, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: Pixi 4

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.300 МКД
3.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Alcatel Pixi 4 (5").
Телефонот е многу зачуван, без гребаници и со една година гаранција.
Спецификација на линкот подолу
https://www.gsmarena.com/alcatel_pixi_4_(5)-8157.php
За повеќе информации, контактирајте!

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Nikolce

Потврден огласувач