Logo

Audi A6 S-line

Број на оглас: 2844900 | Објавен на: 15.04.2019, 17:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 224 kw / 305 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A6 S-line quattro 3.0 TDI 224ks so full oprema. Kolata e vo super sostojba, napraven e kompleten servis, novi gumi 17ki. Registriran e cela godina so zelen karton FULL Oprema
076 493 870 na viber!!!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 nebojsa

Потврден огласувач