Logo

Saibna

Број на оглас: 2844928 | Објавен на: 12.09.2019, 13:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf 3

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Saibna za golf 3 made in germany polovna ispravna 071341639

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Sead

Потврден огласувач