Logo

Se prodava garnitura agolna

Број на оглас: 2845018 | Објавен на: 18.08.2018, 02:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava agolna garnitura so moznost za spustanje. Dimenziite se 2.00 metri na 2.60.Koristena e 6 meseci. Zemena e od Kristina Damil. Informacii na telefon: 071/249-796

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 prodavam

Потврден огласувач