Logo

VW POLO 1.4 TDI 2006 G "PERFEKTNO" EURO 4

Број на оглас: 2845178 | Објавен на: 17.08.2018, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW POLO 1.4 TDI proizvedeno 2006 godina vo perfektna sostojba metalik boja novi gumi, aluminski bandazi, klimatronik

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач