Logo

Elektronika za kotel za parno so se loziste

Број на оглас: 2845372 | Објавен на: 10.08.2018, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Elektronika za kotel za parno so se loziste ispravna za 50 kw
cena 250 eur

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач