Logo

MENUVAC PASSAT B6 2007 GOD

Број на оглас: 2845582 | Објавен на: 30.01.2019, 22:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava menuvac za passat 2.0 izvaden od paasat 2007 god so 6brzini +R treba se smenat lageri samo

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 negotino