Logo

Се продаваат две витрини 90 х 200 см.Со лед светло.

Број на оглас: 2845809 | Објавен на: 13.07.2020, 16:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Витрините се со лед светло напред имаа осветлување во внатрешноста со флоро сијалици.
Натписите мозе да се менуваат според Вашите потреби. На јаки тркала се и може лесно да се пренесуваат. Позади се со клизачки врати и имаат 5 прегради за изложување. Лично превземање.
Имам 2 парчиња. Цената е за една витрина. Двете заедно 600 Евра.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач