Logo

FORD FOCUS 1.8 115 KS

Број на оглас: 2846159 | Објавен на: 25.10.2019, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Focus vo solidna sostojba
Od oprema poseduva:
- ABS
- AIRBAG
- KLIMA
- EL. NA PREDNI PROZORI
- EL NA RETROVIZORI
- SERVO VOLAN NA PODESUVANJE

****NAPOMENA VOZILOTO SE PRODAVA NE SE MENUVA****

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач