Logo

Pekarski okruglitel

Број на оглас: 2846408 | Објавен на: 01.09.2020, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Okruglitel od200 gr do 800 gr

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач