Logo

Ford street ka 1.6.benzin

Број на оглас: 2846630 | Објавен на: 22.09.2020, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Streetka

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema.
Uvoz ch.
Orginalna km.istekna registracija.
Novi letni gumi.
071.636.455.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Alaedin ismaili

Потврден огласувач