Logo

Prodavam balirka baliracka Newholand 370

Број на оглас: 2846657 | Објавен на: 17.05.2018, 00:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam balirka Newholand 370, vo odlicna sostojba, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme. Balirackata e taa na slikite!

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач