Logo

vlezna vrata 140x220

Број на оглас: 2847163 | Објавен на: 08.11.2018, 20:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


prodavam soldno zacuvana drvena vlezna vrata
komplet so kasa ima malo ostetvaje na kasata no mozi da se koristi
140x220

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач