Logo

SE PRODAVA VAGA LIBELA

Број на оглас: 2847272 | Објавен на: 18.08.2018, 06:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


KONTAKT TELEFON: 070 506 251(viber) & 077 449 826
VAGATA MERI DO 300 KG I E DOBRO SOCUVANA SO NEJZE ODAT I TEGOVI OD 2KG,1KG,500 GRAMA

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач