Logo

Kymco syper 8

Број на оглас: 2847409 | Објавен на: 21.05.2019, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kymco

Вид: Скутер

Година: 2012

Модел: Syper 8

Километри: 5000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Registrirano i plateno osiguruvanje,prv gazda

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Mirce

Потврден огласувач