Logo

Kotel na pelet

Број на оглас: 2847429 | Објавен на: 09.08.2018, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kotel na pelet termo flux 50kw. Koristen dve sezoni. Se prodava zaradi nezadovoluvanje

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач