Logo

BMW 535 2007 276 k.s Full oprema

Број на оглас: 2847737 | Објавен на: 11.05.2018, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 535

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 276 kw / 375 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam bmw 535 full oprema so kozen enterier full oprema na bugarski tablici registrirano cela godina pali vozi so 2 kluca 078 598 660 078 598 660 cena po dogovor

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dule

Потврден огласувач