Logo

Seat IBIZA 1.9 dizel

Број на оглас: 2848373 | Објавен на: 17.10.2018, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 2.650 €
2.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ibiza 1.9 dizel 47kw sdi kupena vo mk.ne e od uvoz registrirana so zelen karton zameneto ulje filtri nov akumulator od prv gazda novi gumi evtina registracia i odrzuvane moze zamena za polo 2000gd.benzin

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач