Logo

Krevet za masaza i topilka za vosok

Број на оглас: 2848576 | Објавен на: 16.10.2018, 23:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


Prodavam krevet za masaza od depileve kupen 12.000 denari i topilka za topla depilacija isto od depileve, malku koristeni i vo odlicna sostojba. Cena po dogovor

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 zana

Потврден огласувач