Logo

TASTATURA za smart TV - SLUSALKI - BLUETOOTH bezicni

Број на оглас: 2848980 | Објавен на: 24.11.2020, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Нова безжична тастатура. Едноставно ја поврзувате со Вашиот смарт телевизор, лаптоп, таблет, андроид ТВ бокс и уживате во благодетите на безжичната технологија.
Содржи копчиња лев и десен клик, тачпад како кај лаптоп. Тастатурата ги содржи сите потребни компоненти со неа да играте игри на вашиот телевизор или компјутер.
За заштеда на батеријата, по неколку минути неактивност, сама се исклучува.
Компатибилина со Виндоус, Линукс и Андроид.
ЦЕНА - 650 денари.
Достава по карго до секој град во земјава за 120 денари.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Kontrec

Потврден огласувач