Logo

Се продава одлично разработен бизнис

Број на оглас: 2849073 | Објавен на: 19.05.2018, 20:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Бутици

Вид на оглас: Се продава


Поради други деловни активности се продава одлично разработен бутик во Кочани за продажба на женски брен од Италија.
Бизнисот активно работи и истиот веднаш генерира приход.
Исто така добивате ексклузивност за застапништво за цела држава.
Се продаваат опремата и робата, а просторот е под закуп (долгорочен)
Локацијата е спроти сендвичара "2 другара"

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar Josifov

Потврден огласувач