Logo

Se prodavaat dva placa vo berovo

Број на оглас: 2849285 | Објавен на: 21.02.2019, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 348 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 14 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dva placa vo berovo vo mesto vikano Sirinata. Prviot plac e so kvadratura 348m2 i izleguva na glaven pat berovo - strumica. Broj na parcela 1302/9 Vtoriot plac e so kvadratura 493m2 vo blizina na prviot. Broj na parcela 1302/3 Cena 14€ m2

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач