Logo

huawei p9 plus

Број на оглас: 2849289 | Објавен на: 14.08.2018, 07:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: p9 plus

Боја: Gold

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 12.000 МКД
13.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


huawei p9 plus kupen od anglija mnogu dobro socuvan

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач