Logo

Ford Tranzit Connect 1.9 2008

Број на оглас: 2849497 | Објавен на: 31.03.2018, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава Ford Тransit Connect 1.9 2008, со ладник Термокинг, 4 нови гуми, редовно сервисирано. Регистрирано е до 2019 година. Цена по договор.
Телефон за контакт: 078 732 625

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Marjan