Logo

Audi A3

Број на оглас: 2849576 | Објавен на: 19.02.2019, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi A3 1.8 Benzin Plin A-Test Folii Na Stakla A-Test Plin So Dizna Novi Zimski Gumi Nov Akomulator Registracija Do Septemvri 2019 So Zelen Karton Klima, Servo I Mn. Drugo... Sitni Zabeleski Po Karoserija Poveke Informaci Na Tel...070 99 64 63

 DEko

Потврден огласувач