Logo

CITROEN JUMPER 2.2 HDI

Број на оглас: 2849723 | Објавен на: 20.05.2018, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.900 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Info:078911007

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач