1 / 5
Soncevi Paneli 960 w
2.000 €
29.04.2022 00:28

Радовиш / Радовиш

Se prodava Konplet sistem, solarni paneli 4 broja , inverter , aklumlatori 24 wllti 900Ah i kontrolna tabla .
Cena 2000€

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

selattin
Потврден огласувач
075664156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам