Logo

MERCEDES ML 350 CDI 2014 GERMANSKI NOV GIP

Број на оглас: 2849858 | Објавен на: 08.08.2020, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 350

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 190 kw / 258 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Registriran so novi gumi kompleten servis napraven so zelen karton novi gumi bes farbi i grebanici so 105 000 km i od oprema nema sto nema ful kasko i moze zamena

 Naum

Потврден огласувач