Logo

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI MOTOR 8 VENTILI

Број на оглас: 2849928 | Објавен на: 18.07.2018, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 7.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volkswagen Touran HIGH LINE,odlicno zacuvan,komplet so zimski gumi i bandasi

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 zzz

Потврден огласувач