Logo

Opel Vectra 2.0 DTI

Број на оглас: 2850036 | Објавен на: 15.08.2018, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vectra vo super sostojba 2.0 dti 2000 god reg do 20.11.2018 so zelen karton.klima.tempomat.foli so atest.aluminski bandazi novi gumi itn...
Tel 071 332 955

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Davor

Потврден огласувач