Logo

Kompjutersko biro

Број на оглас: 2850167 | Објавен на: 01.04.2018, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovno biro, vo dobra sostojba, dobro stegnato

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач