Logo

EGR ventil za opel zafira 2.0 dti 99'-05'

Број на оглас: 2850519 | Објавен на: 04.09.2019, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: zafira 2.0 dti 2001 god

Tип на делови: Издувниот систем / турбо

Цена: 35 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


tel.043-418-995
mob.075-540-610
egr ventil za zafira 2.0 dti.
nov e kupen vo germania.
imam i faktura.
vozen e samo 2000 km.od germ-makedonija.
cena 35 e.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  m

Потврден огласувач