Logo

Toyota Hilux 1992!!! Registriran

Број на оглас: 2850580 | Објавен на: 06.07.2018, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Hilux

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 5.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Toyota Hilux 2800 cm,obicen diesel, besprekorno raboti 4x4 brzi spori, dobri gumi ekstra cena!!!
Samo na ovaj broj: Pero 070/776 888

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Сребре

Потврден огласувач