Logo

kauq nov 200

Број на оглас: 2850773 | Објавен на: 12.12.2018, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €
140 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kauq 200 cm pogoden je za sallon dyqan za cena kese dogovorime

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 gzim

Потврден огласувач