Logo

Freza 2 metra Meritano

Број на оглас: 2850942 | Објавен на: 22.05.2018, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam freza meritano2 metra moze da se vide i proba.tel za info.071/491/070.spaso.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 dimitar

Потврден огласувач