Logo

Michael Kors -реплика

Број на оглас: 2851168 | Објавен на: 26.09.2018, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.150 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Со miyotta механизам, најдобра реплика. Покажува датум. Работи на батерија.
Праќаме со фирма за достава низ цела Македонија.

 Скопје    Општина: Студеничани

Прати Е-Маил

 Bajdo

Потврден огласувач