Logo

Honda Cbr 600 - 070888446

Број на оглас: 2851444 | Објавен на: 15.05.2018, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 1998

Модел: CBR 600

Километри: 40000

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava honda cbr 600 vo ispravna sostojba
servisiran kupen od salon vo makedonija
Broj za kontakt 070-888-446

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач