Logo

Se prodava kuka

Број на оглас: 2851559 | Објавен на: 20.02.2019, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 76 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 114 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1965

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Kosovska 75

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kuka vo dobra sostojba moze zamena za stan cena po dogovor samo za ozbilni kupuvaci poveke informacii na tel 078 511 008

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Violeta

Потврден огласувач