Logo

PRODAVAM MERCEDES A 170

Број на оглас: 2851727 | Објавен на: 16.05.2018, 21:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA,MAX.SOCUVANA SO REALNI KM.
PANORAMA KROV I MN. DRUGI EXTRI
REDOVNO SERVISIRANA I ODRZUVANA
ZA POVEKE INF.
077 642 545 Angelina
078 335 605 Daniel

Огласи од: dani

dani

Кочани

Станете Премиум член

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 dani

Потврден огласувач