Logo

vladimirec t-25 traktor

Број на оглас: 2851730 | Објавен на: 15.08.2018, 00:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


traktorot e 92 god,ima dokumenti so kabina ispraven odlicen motor tel 071 713 346

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач