Logo

branik za astra h

Број на оглас: 2851842 | Објавен на: 20.11.2018, 14:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prodavam polove zaden branik za opel astra H
i dve gumi 175/65/14..sava zimski.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 nikolce dzambazov

Потврден огласувач