1 / 12
NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI
1 €
06.05.2022 22:22

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KEN PANEL VI NUDI NAJ EVTINI KONTEJNERI VO MK KONTIJNERITE SE PO EVROPSKI STANDARTI I GI IMAME NA LAGER SEKOJA DIMENZIA I SEKAKVI MODELI NA PROIZVODOT GI IZRABOTUVAME I PO VASA NARACKA PROIZVODOT E SO SERCIFIKAT ZA POJSE IFORMACII JAVETESE KAJ NAS NA 070706 116 078360 713

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам