Logo

PEUGEOT 306 2.0 hdi

Број на оглас: 2852134 | Објавен на: 16.05.2018, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Информации за колата 076/221-944

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач