Logo

skoda oktavija

Број на оглас: 2852971 | Објавен на: 13.12.2018, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


skoda oktavija so ful oprema proizvedena 2005 godina, ekstra 075212561

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач