Logo

Nissan Primera 1.6 Benzin-Plin

Број на оглас: 2853001 | Објавен на: 16.10.2018, 07:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Primera

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 73 kw / 99 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nissan Primera 1.6. Klima. Regjistrimi 2.2019. Set komplet (korp.llamell.zamajac). Set kaishat (klimes.allternator.pump.

 Тетово    Општина: Боговиње

Прати Е-Маил

 ilber

Потврден огласувач