Logo

Alanser za kamjon Zastava 24v, Fap 13, Mercedes, Man

Број на оглас: 2853061 | Објавен на: 30.06.2020, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Модел: Alanser

Tип на делови: Останато

Цена: 4.000 МКД

4.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Alanseri 24 volti, za poveke tipovi na kamjoni

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач