Logo

OPEL TIGRA CABRIO

Број на оглас: 2853493 | Објавен на: 30.12.2019, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Tigra

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.4I benzin
Klima
Abs
Esp
Grejaci na sedista
Koza
Cabrio
Se si funkcionira besprekorno
REGISTRIRANA

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 NIKI