Logo

Se prodava deloven objekt na tri sprata

Број на оглас: 2853676 | Објавен на: 04.04.2018, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 80 m²

Греење: Друго

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Se prodava deloven objekt na tri sprata
(objektot vo sredina) na ulica Joakim Stojkovski - Probistip.
Cena po dogovor.
Vlado 076 330 222

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Zoran