Logo

VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks. 2004 god.

Број на оглас: 2853850 | Објавен на: 18.06.2018, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks. 2004 god.

Voziloto e dobro sochuvano i so mnogu oprema. So plateni site davachki do registracija.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 delcevo

Потврден огласувач